Apie Coral Club Internacional

Kompanija „Coral Club“

pradėjo savo veiklą 1998 metais. Šiandiena ji yra viena iš lyderių sveiko gyvenimo būdo prekių gamybos ir platinimo rinkoje. Mokslinių tyrinėjimų dėka, kuriuos atlieka įvairių sričių mokslininkai ir ekspertai visame pasaulyje, asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir plečiamas.

 

Inovacija ir kokybė

Coral Club orientuota į inovacines metodikas ir naujausius pasiekimus sveikatos apsaugos srityje. Ji siūlo aukščiausios kokybės produktus, galinčius maksimaliai aprūpinti vidinius organizmo poreikius pilnaverčiu maistu ir sukurti sveiką vidinę terpę.

Tarptautinis verslas

Coral Club turi atstovybę net 38 pasaulio šalyse bei nuolat plečiasi. Tai tikrai puiki galimybė prisijungti prie tarptautinės komandos bei siekti bendro tikslo – kartu kurti sveikesnį ir gražesnį pasaulį ateities kartoms!

Gyvenimo būdas

Kompanijos veiklos pagrindas — rūpestis žmonių sveikata ir geresne jų gyvenimo kokybe. Svarbiausias Coral Club prioritetas — sveiko gyvenimo būdo populiarinimas: nuo teisingos mitybos kultūros iki pozityvaus mąstymo.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×