Apie Mus

Kaip padėti žmonėms pratęsti jaunystę, sustiprinti sveikatą ir išsaugoti aktyvumą ilgus metus? Laikas suformuoti naują, tausojantį požiūrį į žmogų!

Facebook

Draugaukime socialiniuose tinkluose! SveikaTau.lt profilyje rasite naujienas, straipsnius bei bendraminčius vienoje vietoje.

Prisijunk!

Čia gerbiama kiekvieno žmogaus teisė į laisvę, tobulėjimą bei laimę – Coral Club siūlo visiems prieinamą kelią šių tikslų įgyvendinimui.

YouTube

Oficialus Sveika Tau Youtube kanalas, kuriame daugybė filmukų apie produktus, įvairių receptų, kompaniją , jos renginius bei naujienas.

ISTORIJA

Žmogaus kūno ir sielos grožis – pagrindinis kelias į pasitenkinimą ir pilnatvę. Todėl pirmiausia ir siūlome efektyvią sveikatos palaikymo ir energijos atkūrimo sistemą. Juk mūsų vidinis grožis ir mus supanti aplinka yra tiesioginis mūsų gyvenimo būdo rezultatas, todėl pakeisti gyvenimą galime tik pradėdami nuo savęs.

Tokiu būdu įmanoma pasiekti pilnatve, naujomis akimis žvelgti į supantį pasaulį ir pagaliau mėgautis jo turtais bei įvairove. Žmonės, pasirinkę aktyvumą ir ilgaamžiškumą, džiaugsmingai dalinasi savo atradimais su kitais. Visi dalyvauja kuriant bendrą harmoniją ir grožį. Juk kiekvieno sėkmė ir gerovė gali sukurti geresnę ateitį visiems.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×