Sveiki!

Žmogaus kūno ir sielos grožis – pagrindinis kelias į pasitenkinimą ir pilnatvę. Mūsų vidinis grožis ir mus supanti aplinka yra tiesioginis mūsų gyvenimo būdo rezultatas, todėl pakeisti gyvenimą galime tik pradėdami nuo savęs.

Žmonės, pasirinkę aktyvumą ir ilgaamžiškumą, džiaugsmingai dalinasi savo atradimais su kitais. Visi dalyvauja kuriant bendrą harmoniją ir grožį. Kiekvieno sėkmė ir gerovė gali sukurti geresnę ateitį visiems.

Čia rasite atsakymus kaip pratęsti jaunystę, sustiprinti sveikatą ir išsaugoti aktyvumą ilgus metus? Laikas suformuoti naują, tausojantį požiūrį į žmogų! Draugaukime socialiniuose tinkluose! SveikaTau.lt profilyje rasite naujienas, straipsnius bei bendraminčius vienoje vietoje:

Facebook

Instagram

YouTube

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×