Balandžio Nuolaidos 2018

Pasitikite balandžio akcijas! Puiki proga įsigyti savo mėgstamų produktų pigiau, dovanokite artimiesiems, vaišinkite draugus!

PentoKan: kas šešta pakuotė – nemokamai!
Pavasarį mes suplanuojam daug darbų, o jiems padaryti reikia jėgų, sveikatos ir energijos. PentoKan – tai kalio, ribozės ir vitamino C šaltinis. Trys energijos teikiantys komponentai šnypščiančiųjų tablečių pavidalu – tai, ko reikia kovai su pavasarine apatija! Įsigykite 6 pakuotes už penkių kainą.

Pomidorų ir grybų sriubos Daily Delicious (525 g): 2 dėžutės už vieno kainą!
Tai pasiūlymas, kuriam sunku atsispirti: balandį pirkdami dėžutę pomidorų arba grybų sriubos Daily Delicious, dar vieną gausite dovanų. Primename, kad Daily Delicious sriubos – puikus verslo priešpiečių arba daugelio nutriciologų rekomenduojamos detoksikuojančios sriubų dietos variantas!

Yummy Vits apelsinų arba citrinų skonio: perkant 4 pakuotes, penkta — nemokamai!
Naujos kartos vitaminų ir mineralų kompleksas Yummy Vits, sukurtas įvertinus augančio organizmo poreikius ir naudojant pažangią ConCordix technologiją, tapo dar labiau prieinamas. Balandžio akcijos metu 5 pakuotės šių natūralaus skonio vitaminų (bet kokiu santykiu) – už keturių kainą!

Neitronik – su 30 % nuolaida!
Apsauga nuo buitinės elektromagnetinės taršos plius reikšminga ekonomija!
Balandžio mėnesį visų rūšių apsaugos priemonių Neitronik kaina mažesnė beveik trečdaliu, tad skubėkite tuo pasinaudoti!

Coral-Mine (10 arba 30 vnt.): 6 pakuotės už penkių kainą!
1 Coral-Mine pakiukas = 1,5 litro skanaus ir naudingo geriamojo vandens!

Dėmesio: kai kurių prekių vertė balais akcijos metu yra sumažinta. 

Nuolaidos taikomos tik klubo nariams! Klubo nariai produktus gali įsigyti oficialiuose pardavimo biuruose su 20% nuolaida. Tokiu būdu neturėsite papildomų siuntimo išlaidų! Jeigu turite klausimų būtinai kreipkitės į klausk@sveikatau.lt

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×