Europos Suvažiavimas Budapešte 2017!

Štai ir baigėsi Coral club Europos suvažiavimas 2017 Budapešte. Didelis dėkui organizatoriams už šiltą priėmimą bei nuostabų renginį. Suvažiavimas buvo sklidinas nuoširdžių šypsenų ir šviesių emocijų! Susipažinome bei pasveikinome naujus kompanijos lyderius. Įgijome daug patirties, žinių, taigi dabar esame įkvėpti naujų jėgų bei motyvuoti sėkmei, augimui ir asmeniniam tobulėjimui!

Ačiū kompanijai už šį tikrai didingą renginį bei pažintį su nuostabiuoju Budapeštu!

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×