Europos suvažiavimas Budapešte!

Mieli Coral Club nariai!

Skubame pasidalinti puikia naujiena! Atsižvelgiant į daugelio Europos lyderių prašymus ir į tai, kaip puikiai praėjo renginiai Romoje ir Varšuvoje, buvo priimtas sprendimas organizuoti didžiulį europinį Coral Club renginį – European Convention (Europos suvažiavimą)!

Suvažiavimas vyks 2017 metų gegužės 20 ir 21 dieną Budapešte (Vengrijoje) prekybos ir pramogų centre Lurdy-Haz adresu: Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14, salė Nr. 3.

Dalyvauti renginyje kviečiami visi Klubo nariai!

Šiame renginyje į vieną vietą susirinks visi Europos platintojai, gyvenantys įvairiose šalyse. Tai bus puiki proga susipažinti bei perimti daugelio geriausių Coral Club lyderių patirtį ir žinias!

Coral Club renginiai tampa vis populiaresni Europos platintojų tarpe, jie tampa naujų pažinčių, džiaugsmo ir šventės vieta!

Registracija atidaryta!

 

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×