Kaip veikia GREEN CASH BACK akcija?

Nors jau nuo 2017 metų gegužės startavo naujas Coral Club akcijų formatas – GREEN CASH BACK (GCB), vis dar kyla papildomų klausimų apie tai kaip jis veikia. Tikiuosi čia rasite atsakymus!

Pirkite produktus, pažymėtus ženklu CASH BACK ir gaukite grįžtamąją nuolaidą nuo 5% iki 30% nuo pirkinio kainos papildomai prie savo bonusų.

Pinigai grįžta kitą mėnesį po to, kai buvo nupirktas produktas, ir sumuojasi su jūsų bonusais, priskaičiuotais jums pagal marketingo planą. Naujas papildomas bonusas Cash Back galioja tiek vartotojams-naujokams, tiek ir VIP klientams. Daugiau informacijos jums suteiks prekybos vietose.

Kitos Coral Club nuolaidos vartotojams:

20 % nuolaida visai produkcijai

Coral Club suteikia galimybę kiekvienam norinčiam vartoti aukštos kokybės produkciją, reikalingą sveikatai, aktyvumui ir ilgaamžiškumui palaikyti, už specialią Klubo kainą. Užsiregistruokite Kompanijos svetainėje, gaukite CCI ID ir pirkite su 20 % nuolaida nuo mažmeninių kainų! Tapti Klubo nariu ir gauti Klubo numerį (CCI ID) galima ir bet kuriame Kompanijos pardavimų biure.

Norėdami aktyvinti Klubo numerį (CCI CD) turėsite per 90 dienų nuo registracijos momento užsisakyti ir apmokėti startinį užsakymą, kurio minimali vertė balais turi būti ne mažiau kaip 12 balų (ši nuostata gali būti keičiama atitinkamai pasikeitus Kompanijos taisyklėms).

Jeigu per 90 dienų nuo registracijos momento jūs neapmokėsite užsakymo, jūsų Klubo numeris (ССI ID) bus anuliuotas. Norėdami užsisakyti produktų jūs vėl turėsite registruotis iš naujo kuriuo nors būdu (Kompanijos svetainėje arba įsigijus nuolaidų kortelės rinkinį pardavimų biure) ir gauti kitą Klubo numerį (ССI ID).

Rekomendavimo bonusas

5 % nuo pirmosios linijos vartotojų / Premium vartotojų / asistentų užsakymų balų Kompanija priskaičiuos jums kaip rekomendavimo bonusą. Jeigu jūs turite vartotojo statusą, tai priskaičiuotus bonusus galėsite panaudoti savo asmeniniams užsakymams apmokėti.

Jūsų pirma linija – visi, kurie registruodamiesi kaip Klubo nariai nurodė jus rekomenduojančiu asmeniu. Pakviesk draugą į Coral Club ir gauk 5 % nuo jo pirkinių!

10 % papildoma grįžtamoji nuolaida

Sukaupus 500 balų tampate VIP vartotoju, jums grįžta 10 % nuo asmeninių pirkinių balų! Sukaupus 500 balų, jūsų Klubo nario statusas iš vartotojo pasikeičia į Premium vartotojo ir jūs įgyjate privilegiją gauti papildomą 10 % grįžtamąją nuolaidą.

Vartotojo ir Premium vartotojo statusai – tai pirmieji Klubo nario žingsniai Coral Club sėkmės laiptais. Eikite toliau ir pasinaudokite unikalia proga pakeisti savo gyvenimo kokybę vartojant šiam tikslui Kompanijos produkciją ir naudojantis jos siūlomomis galimybėmis!

Taip pat kiekvieną mėnesį būna skelbiamos papildomos to mėnesio akcijos ir nuolaidos produktams ir atskiroms jų grupėms!

ŠIO MĖNESIO SPECIALIAS CORAL CLUB AKCIJAS GALITE SUSIRASTI ČIA

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×