Kovo Nuolaidos 2018

Su pavasariu (nors, kol kas ir labai šaltu)! Coral Club siūlo už gerą kainą įsigyti produktų, kurie padės jums ir jūsų šeimai ir toliau būti sveikiems, aktyviems ir pilniems jėgų!

Coral Black Walnut – su 10 % nuolaida! Coral Black Walnut – efektyvi ir saugi, švelniai veikianti gamtinė priemonė, padedantiapsiginti nuo helmintų, grybelių, patogeninių mikrobų.

Microhydrin Plus – su 10 % nuolaida! Microhydrin Plus – puiki priemonė tiems, kam reikia greitai atgauti jėgas, pagerinti fizinį tonusą ir ištvermę, įveikti streso pasekmes. Šis produktas efektyviai kovoja su laisvaisiais radikalais ir padeda prailginti jaunystę.

Pomidorų arba grybų sriuba Daily Delicious (525 g) – su 40 % nuolaida! Puodelis karštos, skanios ir maistingos sriubos – puikus pasirinkimas keliaujant arba turint daug neatidėliotinų darbų biure! Taip pat puiki išeitis iš bet kokios situacijos, kai reikia pagaminti pilnaverčius pietus per dvi minutes.

FanDetox (10 arba 30 vnt.) – su 25 % nuolaida! FanDetox – unikalus produktas iš augalinių komponentų, padedantis efektyviai ir saugiai apsaugoti kepenis ir palengvinti jų darbą. Jį verta visada turėti po ranka, ypač jei reikia vartoti cheminius vaistus arba tenka dalyvauti šventėje, kur būna daug maisto ir šventinių tostų. Kovo mėnesį įsigykite su puikia 25 % nuolaida!

Coral-Mine (10 arba 30 vnt.): 6 pakuotės už penkių kainą! Pirkdami penkias Coral-Mine pakuotes, šeštą gausite dovanų! 1 Coral-Mine maišelis = 1,5 litro puikaus geriamojo vandens, kurį mėgsta mūsų ląstelės!

Dėmesio: kai kurių prekių vertė balais akcijos metu yra sumažinta. 

Klubo nariai produktus gali įsigyti oficialiuose pardavimo biuruose su 20% nuolaida. Tokiu būdu neturėsite papildomų siuntimo išlaidų! Jeigu turite klausimų būtinai kreipkitės į klausk@sveikatau.lt

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×