Rugsėjo Nuolaidos 2017

Sveikiname su rudens pradžia! Tai puikus laikas įsigyti jūsų mėgstamų produktų už specialią kainą pasinaudojus šiomis išskirtinėmis akcijomis ir nuolaidomis! Paskubėkite kol produktų dar yra sandelyje!

Taigi pasitikite rugsėjo Coral Club akcijas!

Coral Taurine – su 20 % nuolaida.

Daily Delicious Beauty Shake (aviečių, vanilės arba šokolado skonio, 500 g) – su 40 % nuolaida.

Daily Delicious sriubos pomidorų arba grybų – su 15 % nuolaida.

Indų ploviklis Alive D – su 15 % nuolaida.

Paviršių valymo priemonė Alive (bet kuri, pasirinktinai) – su 30 % nuolaida. Galite rinktis iš Alive A (Universali valymo priemonė), Alive B (Priemonė vonios kambariui ir tualetui), Alive F (Priemonė grindų ir plytelių valymui), Alive G (priemonė stiklams ir veidrodžiams), Alive K (Priemonė riebalų šalinimui virtuvėje).

Neitronik: perkant iškart tris prietaisus (bet kokiu santykiu), ketvirtas — nemokamai!

Perkank 5 pakuotes Coral-Mine (10 arba 30 vnt.) + šešta pakuotė – nemokamai!

Perkant keturias C7 – Rejuvenating Toning Mask penktą gausite nemokamai. Tai tikrai puiki dovana moteriai, tausojančiai savo išvaizdą!

Perkant 5 batonėlius Banzai Bar arba Choсo Peanut Bar šeštą gausite nemokamai!

Taip pat atkreipkite dėmesį į rugsėjo akciją GREEN CASH BACK (GCB)

Pirkite produktus su žyma CASH BACK ir gaukite nuo nuo 5 iki 30 % nuo produkto kainos papildomai prie savo bonusų. Daugiau informacijos apie GREEN CASH BACK galite rasti ČIA!

Šio mėnesio GCP produktas yra Fan Detox!

FanDetox natūralūs komponentai padeda apsaugoti kepenis nuo toksinio alkoholio ir vaistų poveikio ir palengvinti jų darbą valgant daug baltymų ir riebalų turintį maistą.

Jums grįš 25 % nuo Klubo kainos!

Turite klausimų, pageidavimų ar atsiliepimų? Būtinai rašykite man į klausk@sveikatau.lt

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×