Sausio Nuolaidos 2018

Su Naujaisiais 2018 Metais! Linkiu visiems sveikatos ir pilnatvės!
Metai pralėkė nepastebimai… kokie buvo jūsų Naujametiniai pažadai? Sportas? Nauja veikla? Svorio sureguliavimas? Su Coral Club pagalba turite puikią galimybę juos visus įgyvendinti!
Štai pirmosios 2018-ųjų akcijos:

Drėkinamasis kremas С7 – su 10 % nuolaida! 
Intensyviai odą drėkinantis ir senėjimą stabdantis kremas С7 specialiai sukurtas tam, kad padėtų brandžiai odai sugrąžinti elastingumą, gaivumą ir sveiką spindesį. Ideali dovana moteriai, kartu linkint jai visada likti jaunai ir gražiai!

Coral Black Walnut – su 10 % nuolaida!
Naujieji Metai – puiki proga atsisveikinti su viskuo, kas trukdo gyventi! Coral Black Walnut yra sukurtas iš augalinių komponentų, padedančių efektyviai kovoti su parazitais ir grybeliais, ir gerinančių žarnyno darbą.

Citrinų skonio Yummy Vits – su 20 % nuolaida!
Skanus ir naudingas kasdieninio raciono papildas! Kramtomosios natūralaus citrinų skonio pastilės Yummy Vits padės pašalinti vitaminų, ypač svarbių normaliam paauglio augimui ir vystymuisi, trūkumą.

FanDetox (pakuotės po 10 arba 30 vnt.) – su 25 % nuolaida!
FanDetoх yra labai aktualus po šventinio maratono, kai organizmui teko dideli užstalės išbandymai. Šis unikalus produktas padeda efektyviai ir saugiai apsaugoti kepenis ir palengvinti jų darbą.

Pomidorų ir grybų sriubos Daily Delicious (525 g) – su 30 % nuolaida!
Žiemą puodelis šiltos skanios sriubos, turinčios didelę maistinę vertę, – puiki dovana organizmui! Daily Delicious sriubos – puiki išeitis, kai per kelias minutes ir bet kokiomis sąlygomis reikia paruošti maistingus pietus.

Vegan Shake su tropiniais vaisiais – su 50 % nuolaida!
Ypatingai naudinga dovana tiek seniems kūno rengybos mylėtojams, tiek ir tiems, kurie nusprendė sportuoti nuo Naujųjų Metų! Vegan Shake – lengvai įsisavinamų augalinių baltymų šaltinis – gerina organizmo energetiką ir ištvermę, padeda sukurti stiprų ir gražų kūną. Sausį įsigykite šį produktą už pusę kainos!

Batonėliai SuperApple, SuperBlueberry arba SuperSpirulina su makadamijų riešutais: 12 už 10 kainą! Akcija yra pratesta, kad galėtumėte pasipildyti per šventes ištuštėjusias mėgstamo skonio batonėlių atsargas!
Pirkite bet kurių iš šių batonėlių 10 vienetų ir dar du gausite dovanų!

Coral-Mine (10 arba 30 vnt.): 4 pakuotės už trijų kainą!
Pirkdami 3 pakuotes Coral-Mine po 10 arba 30 vnt., ketvirtą gausite dovanų! 1 maišelis Coral-Mine = 1,5 litro puikaus geriamojo vandens, praturtinto reikalingiausiomis medžiagomis!

Paviršių valymo priemonių Alive kolekcija: dvi už vienos kainą!
Paverskite namų tvarkymą lengvu, saugiu ir maloniu užsiėmimu!
5 koncentruotos paviršių valymo priemonės Alive padės be pėdsakų pašalinti nešvarumus nuo stiklo, plieno, laminato, keramikinių plytelių, fajanso ir kitų namie esančių paviršių. Šį mėnesį pirkdami vieną Alive kolekciją, antrą gausite nemokamai! Tai dar viena galimybė sutaupyti perkant ekologiškas namų valymo priemones: pirkite vieną iš priemonių (A, В, F, G arba K) ir išsirinkite, kurią norėsite pasiimti kaip dovaną!

Dėmesio: kai kurių prekių vertė balais akcijos metu yra sumažinta. 

Klubo nariai produktus gali įsigyti oficialiuose pardavimo biuruose su 20% nuolaida. Tokiu būdu neturėsite papildomų siuntimo išlaidų! Jeigu turite klausimų būtinai kreipkitės į klausk@sveikatau.lt

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×