Spalio Nuolaidos 2017

Sveiki! Na ką, ruduo jau artėja link vidurio. Ar spėjote pastebėti kaip greitai pralėkė rugsėjis? Coral Club jau paruošė spalio nuolaidas! Įsigykite savo mėgstamų produktų už specialią kainą, būtinai pasinaudokite šio mėnesio nuolaidomis ir akcijomis!

Pasitikite SPALIO Coral Club akcijas!

Antioksidantas Microhydrin – su 15 % nuolaida.

Phycotene – su 10% nuolaida.

Daily Delicious sriubos pomidorų arba grybų – su 25 % nuolaida.

Indų ploviklis Alive D – su 50 % nuolaida.

Paviršių valymo priemonė Alive (bet kuri, pasirinktinai) – su 30 % nuolaida. Galite rinktis iš Alive A (Universali valymo priemonė), Alive B (Priemonė vonios kambariui ir tualetui), Alive F (Priemonė grindų ir plytelių valymui), Alive G (priemonė stiklams ir veidrodžiams), Alive K (Priemonė riebalų šalinimui virtuvėje).

Perkant du mažuosius Daily Delicious Beauty Shake (aviečiųvanilės arba šokolado skonio, 500 g) – dar vieną gausite nemokamai (2+1).

Neitronik: perkant iškart tris prietaisus (bet kokiu santykiu), ketvirtas — nemokamai!

O dabar imunitetui! Perkant 4 Pau D’Arco su selenupenktą gausite nemokamai!

Perkant 5 vaikiškus apelsinų skonio Omega 3 ORANGES  + šeštą gausite nemokamai!

Perkank 5 pakuotes Coral-Mine (10 arba 30 vnt.) + šešta pakuotė – nemokamai!

Perkant 5 batonėlius Super Greens Bar šeštą gausite nemokamai!

Taip pat atkreipkite dėmesį į spalio akciją GREEN CASH BACK (GCB)

Pirkite produktus su žyma CASH BACK ir gaukite nuo nuo 5 iki 30 % nuo produkto kainos papildomai prie savo bonusų. Daugiau informacijos apie GREEN CASH BACK galite rasti ČIA!

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×