Vaizdai iš „Executive Vacation“ 2017!

Nuostabūs vaizdai iš šiemetinių „Executive Vacation“! Tai kasmetinės atostogos į kurias savo meistrus kviečiasi Coral Club. Šiais metais meistrai apkeliavo Italijos, Ispanijos ir Prancūzijos pakrantę nuostabiame kruiziniame laive MSCS Splendida. Ką galima pridurti, juos lydėjo nuostabūs vaizdai, prabanga, puiki kompanija ir neišdildomi įspūdžiai.

Sklinda gandai, kad kitais metais kompanija veš savo meistrus į Maldyvus… Norite kartu?

Kaip sakoma užtenka dviejų atostogų per metus. Svarbiausia, kad jos truktų ne trumpiau kaip 6 mėnesius! 🙂

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×