Vasario Nuolaidos 2018

Susipažinkite su vasario mėnesio akcijomis ir nuolaidomis! Atkreipkite dėmesį į tuos produktus, kurie padės palaikyti gerą sveikatą ir sustiprinti imunitetą peršalimų ir gripo sezono metu. Akcijų sąraše rasite labiausiai mėgstamų produktų!

Coral Lecithin: perkant vieną pakuotę (120 kaps.) – 1 plokštelė (10 kaps.) dovanųLecitinas reikalingas susidarant naujoms ląstelėms ir atstatant pažeistąsias. Jis svarbus normaliam nervų sistemos ir kepenų darbui, padeda neutralizuoti žalojantį alkoholio, nikotino, vaistų poveikį. Vasario mėn. pirkdami vieną indelį, dovanų gausite 10 kapsulių lecitino naujoje pakuotėje. Kapsulės plokštelėje – patogu, higieniška, mobilu!

Mega Acidophilus – su 10 % nuolaida! Normalus virškinimas – svarbi geros savijautos ir stipraus imuniteto sąlyga. Mega Acidophylus – naudingų bifidobakterijų ir pieno rūgšties bakterijų kompleksas – padeda sureguliuoti žarnyno darbą. Šis produktas ypač aktualus po antibiotikų vartojimo.

Garlic – su 10 % nuolaida! Česnakuose esančių fitoncidų dėka šis produktas yra puiki priemonė peršalimo ligų ir gripo profilaktikai, imuniteto stiprinimui. Kapsulė su česnakų aliejaus koncentratu – patogus variantas, ypač tiems, kurie negali kasdien valgyti česnakų dėl jų charakteringo kvapo ar kitų priežasčių.

B-Luron – su 15 % nuolaida! B-Luron – naujų technologijų produktas, skirtas palaikyti sąnarių sveikatą ir sustabdyti jų irimą esant dideliems krūviams. Jis ne tik padeda išsaugoti sąnarių judrumą ir organizmo aktyvų judėjimą, bet ir natūraliai bei efektyviai palaiko drėgmę odoje, žiemą itin kenčiančią nuo sauso oro.

Pomidorų ir grybų sriubos Daily Delicious (525 g) – su 35 % nuolaida! Šaltuoju metų laiku puodelis šiltos skanios sriubos, turinčios didelę maistinę vertę, – puiki dovana organizmui! Daily Delicious sriubos – puiki išeitis, kai per kelias minutes ir bet kokiomis sąlygomis reikia paruošti maistingus pietus. Šį mėnesį tiek pomidorų, tiek grybų sriuba pigiau 35 %!

Coral-Mine (10 arba 30 vnt.): 4 pakuotės už trijų kainą! Šį mėnesį pirkdami 3 pakuotes Coral-Mine po 10 arba 30 vnt., ketvirtą gausite dovanų!

GERA NAUJIENA: Vasario mėnesį pirkdami bet kokios Coral Club produkcijos už 60 balų, jūs gausite dovanų valymo priemonės Alive B arba Alive K (50 ml), net jeigu ankstesniais mėnesiais jau dalyvavote šioje akcijoje ir dovaną gavote!

Akcijos laikotarpis: nuo 2018 m. vasario 1 iki 28 d.

Akcija galioja ES teritorijoje perkant bet kuriame Kompanijos pardavimų biure. Akcija galioja visiems Coral Club produktams, turintiems įvertinimą balais, bet negalioja transferiniams užsakymams. Balai skaičiuojami įvertinus visas nuolaidas. Dovanų skaičius ribotas.

Dėmesio: kai kurių prekių vertė balais akcijos metu yra sumažinta. 

Klubo nariai produktus gali įsigyti oficialiuose pardavimo biuruose su 20% nuolaida. Tokiu būdu neturėsite papildomų siuntimo išlaidų! Jeigu turite klausimų būtinai kreipkitės į klausk@sveikatau.lt

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×