Coral Club Nuolaidų Programa

Coral Club tikslas: pateikti žmonėms kokybiškus produktus jų gyvenimo kokybei pagerinti. Kompanijos produktų efektyvumą patvirtina tūkstančiai puikių vartotojų atsiliepimų.

Narystės nauda:

Speciali kaina

Tapę Coral Club klubo nariu, jūs turėsite teisę pirkti produktus už specialią kainą −20 % nuo mažmeninės kainos.
Būkite sveiki kiekvieną dieną!

Kaupiamoji nuolaida

Gausite papildomą grįžtamąją nuolaidą 10 % nuo visų savo asmeninių pirkinių balų, vos tik sukaupsite 500 balų iš viso.
Taupykite su Coral Club!

Konsultacijos ir mokymai

Kiekvienam padėsime išsirinkti patį tinkamiausią produktą. Klubo nariams rengiame paskaitas apie naujausias sveiko gyvenimo tendencijas!

Balai ir PREMIUM kortelė:

Kiekvienam Kompanijos produktui yra priskirtas tam tikras balų skaičius (žiūrėkite kainoraštyje svetainėje www.coralorder.com). Balai skaičiuojami už jūsų nupirktus produktus, taip pat už tuos produktus, kurie perkami su jūsų rekomendacija. Po to, kai jūs sukaupsite 500 balų, jūsų nuolaidų kortelei bus priskirtas statusas Premium, ir sveiki produktai jums taps dar labiau prieinami!

Klubo kortelės galiojimas:

Jūsų klubo kortelės galiojimas neribotas, įvykdžius Kompanijos sąlygas: pradinio užsakymo, mažiausias dydis 12 taškų, pateikimas ir apmokėjimas per 90 dienų nuo Jūsų Vartotojo Anketos užregistravimo kompanijoje momento. Jeigu jūs po to (ar po bet kurio kito pirkinio) per 12 mėnesių nenupirksite jokio produkto, įvertinto balais,  tai 13-tą mėnesį prarasite visą savo tinklą, bet jūsų kortelė liks aktyvi ir bet kada galėsite ja pasinaudoti, kai vėl norėsite įsigyti produktų.

Kuo skiriasi vartotojai nuo platintojų?

Coral Club – tai galimybė pagerinti savo gyvenimo kokybę, pripildyti jį naujų pojūčių ir įspūdžių. Coral Club – tai ne tik kokybiški produktai, skirti palaikyti ir stiprinti sveikatą. Kompanija suteikia galimybių pasiekti finansinę nepriklausomybę ir laisvę. Pasirinkite patys, kuris bendradarbiavimo variantas tiks būtent jums.

Vartotojai:

— tai Coral Club nuolaidų programos dalyviai, kuriems Kompanijos produkcija tapo neatskiriama gyvenimo būdo dalimi, ir kurie gauna Coral Club produkcijos kainų nuolaidų, didėjančių priklausomai nuo to, kiek balų už asmeninius pirkinius (taip pat pirkinius pagal jų rekomendacijas) yra prikaupta;
— Nariams kiekvieną mėnesį papildomos akcijos bei nuolaidos;
— aukštos kokybės produkcija prieinamomis kainomis;
— individualus požiūris, profesionalios konsultacijos ir pagalba pasirenkant labiausiai tinkantį produktą;
— patogios produkcijos pirkimo sąlygos;
— galimybė tapti ne tik produkcijos vartotoju, bet ir platintoju – Coral Club komandos ir verslo dalimi.

Platintojai:

— tai aktyvūs vartotojai, kurie šalia Coral Club produktų vartojimo pamatė ir plačias bendradarbiavimo su Kompanija verslo srityje galimybes;
— savirealizacija tarptautiniame versle;
— naujas papildomų ar pagrindinių pajamų šaltinis;
— aukštos kokybės produkcija prieinamomis kainomis;
— laisvas darbo grafikas;
— socialinis aktyvumas;
— galimybė pagerinti savo gyvenimo kokybę;
— optimalios bendradarbiavimo su Kompanija galimybės, teisingas marketingo planas.

Tapkite klubo nariais!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×