PAKEISK SAVE!

Jeigu iki vasaros iš tiesų norite pakeisti savo figūrą į gerąją pusę, tai džiugiai pranešu: kovo 1 dieną startavo projekto „Change yourself with Coral Club“ pavasario sezonas, kuris tęsis iki kovo 31 dienos! Pavasaris – nuostabus metas, kai visi bundame iš žiemos miego ir laukiame pokyčių. Mes kuriame naujus planus, užsibrėžiame naujus tikslus ir svajojame. Tai puikus metas pasiruošti vasarai!

TAIGI KAS SU MANIM? Siūlau pakeisti save iki vasaros paplūdimių sezono, juk tik kartu mes jėga! Taigi ieškau komandos, kad galėtume viena kitą motyvuoti, palaikyti, sportuoti!

Planas toks:

– Lieknėti pagal Coral Club parengtą (ir daugybę kartų pasiteisinusią) programą “Change Yourself” ir dalyvauti konkurse, kurio prizinis fondas yra 3000 eurų,

– Susitikimai vyks bent 1k. per savaitę, jų metu aptarsim asmeninius pasiekimus, mitybos ypatumus bei naujausias tendencijas sveikatingumo srityje, derinsime mitybą,

– Kartu sportuoti! Bent jau toms kam patogu/pakeliui/tikrai nori pasiekti tikslą,

– LAIMĖTI!

Konkurso pavasario sezonas startuoja nauju formatu: šį kartą visi dalyviai pagal jų pradinius parametrus bus padalinti į 4 kategorijas. Prizai laukia kiekvienos kategorijos nugalėtojų!

Konkurso prizinis fondas – 3 000 eurų!

Projekto dalyvių laukia ir mini konkursai, kurių nugalėtojai taip pat gaus malonius prizus. Konkurse dalyvauti galima neribotą skaičių kartų, todėl kviečiu jau patyrusius konkurso dalyvius nesustoti ties pasiektais rezultatais ir naujam sezonui išsikelti naujų tikslų! Nuoširdžiai tikiu mūsų pergale! Paraiškos priimamos nuo kovo 1 dienos.

Pati programa, susitikimai, patarimai yra visiškai nemokami, tačiau sportas, papildai ir pan. iš savo kišenės.

Daugiau informacijos ir dėl registracijos rašykite į klausk@sveikatau.lt

Pirmas susitikimas vyks: kovo 22d., jungtis galite iki kovo 30d.!

 

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×