Namų Priežiūros Priemonės Alive

Namams skirta buitinė chemija Alive – dar vienas kompanijos CCI nuosavas prekės ženklas. Tai naujos kartos valymo ir plovimo priemonės, kurių pagrindinės savybės: ekologiškumas, universalumas ir maksimalus ekonomiškumas naudojant. Minimumas pastangų ir laiko. 100% rezultatas – būtent tai suteikia kiekviena šios linijos priemonė, tiek priemonės langams, grindims, virtuvei plauti, tiek ir skalbimo milteliai.

Alive plovimo priemonės – tai “žalios chemijos” priemonės, sertifikuotos pagal tarptautinį standartą ECOCERN. Jų sudėtyje yra ekologiškų augalinės kilmės PAM (išgautų iš grūdų, rapsų, kokoso riešutų ir burokėlių), organinių rūgščių ir tik natūralių kvėpiklių, pagamintų iš mėtų, citrusinių vaisių, ramunėlių eterinių aliejų. Šie kvėpikliai ne tik pasižymi maloniu ir gaiviu aromatu, bet, taip pat, nesukelia jokios alerginės kvėpavimo sistemos ir odos reakcijos. Naudojimo metu visi buitinės chemijos Alive ingredientai visiškai suskyla į  netoksines medžiagas, todėl šios priemonės yra absoliučiai saugios žmogaus sceikatai ir aplinkai. Alive priemonių sudėtyje nėra padidintu toksiškumu pasižyminčių naftos produktų, parabenų triklozano, EDTA, alergenų, sintetinių kvėpiklių, priedų ir dažiklių. Tai dar vienas Alive produkcijos ekologiškumo įrodymas. Be to, Alive – daugiafunkcinės priemonės. Jos puikiai pašalina nešvarumus nuo bet kokių paviršių namuose. Jie spindi švara ir skleidžia gaivą.

Buitinės chemijos Alive ekologiška sudėtis, taip pat, užtikrina saugų naudojimą nuotekų ir septinėse sistemose. Visose buitinės chemijos Alive priemonėse nėra chemiškai agresyvių komponentų, todėl jos yra visiškai saugios naudoti nuotekų ir, taip pat, autonominėse septinėse sistemose, įrengtose užmiesčio namuose bei vasarnamiuose. Šiuolaikinės septinės medžiagos, dažniausiai, yra pagrįstos veikimu aktyviųjų bakterijų, kurios suskaido atliekas ir, po to, išfiltruotas vanduo išleidžiamas į gruntą. Šios bakterijos labai jautrios agresyviai aplinkai. Chloras, fosfatai, naftos perdirbimo produktai, sintetiniai kvėpikliai, parabenai ir kitos ėdančios cheminės medžiagos, patekdamos į sistemą kartu su nuotekomis, naikina aktyviąsias bakterijas, ir, to pasėkoje, sutrinka valymo įrenginio funkcionavimas arba jis visiškai neatlieka savo funkcijos. Be to, priemonės Alive – tai labai koncentruotos priemonės. Atskiedžiant vandeniu iš 1 butelio koncentrato galima gauti 5 flakonus paruoštos naudojimui priemonės. Patogesniam naudojimui kompanija pagamino flakonus su purkštukais, ant kurių yra žymos, kiek reikia įpilti koncentrato ir kiek vandens. Koncentratus patogu naudoti, kadangi juos galima atskiesti, esant reikalui, paprastu švariu vandeniu. Tai reiškia, kad perkant tokias priemones galima sutaupyti daug laiko ir pinigų, o taupios šeimininkės tai ypač vertina.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×