Skalbimo Priemonės Alive

Namams skirta buitinė chemija Alive – dar vienas kompanijos CCI nuosavas prekės ženklas. Tai naujos kartos valymo ir plovimo priemonės, kurių pagrindinės savybės: ekologiškumas, universalumas ir maksimalus ekonomiškumas naudojant. Minimumas pastangų ir laiko. 100% rezultatas – būtent tai suteikia kiekviena šios linijos priemonė, tiek priemonės langams, grindims, virtuvei plauti, tiek ir skalbimo milteliai.

Alive skalbimo priemonių liniją sudaro granuliuoti skalbimo milteliai, skysta priemonė baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti, ir taip pat priemonė, skirta balinimui ir įsisenėjusių nešvarumų pašalinimui. Šių priemonių ypatybė – saugios sudedamosios dalys, o būtent, gamtiniai mineralai – ceolitai, kurie buitinėje chemijoje Alive naudojami vietoje fosfatų, natrio perkarbonatas (aktyvusis deguonis), enzimų kompleksas. Kiekvienas iš šių komponentų užtikrina tausojančią skalbinių “priežiūrą”, išsaugo jų spalvą ir struktūrą. Ceolitai, skirtingai nei fosfatai, puikiai sąveikauja su PAM, ir veikdami kartu su šiomis medžiagomis, jie pašalina iš skalbinių nešvarumus, o po skalbimo visiškai išplaunami iš audinių ir nedirgina odos. Enzimai (fermentai) padeda pašalinti baltyminius (kraujo, kūdykių maisto, pieno produktų, kiaušinių dėmes), riebalinius nešvarumus ir neleidžia ant audinio susidaryti pūkeliams. Natrio perkarbonatas – aktyviojo deguonies šaltinis, pašalina sunkiai išvalomas dėmes ir dar viena puiki šios medžiagos savybė – audinys neįgauna nemalonaus gelsvo ar pilkšvo atspalvio. Skirtingai, nei naudojant priemones, kurių sudėtyje yra chloro ir optinių baliklių. Granuliuoti Alive skalbimo milteliai naudojimo metu visiškai “nedulka”. Be to, visose skalbimo priemonėse nėra jokių kvėpiklių ir dažiklių, todėl jas rekomenduojama naudoti žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, astmos ir padidinto jautrumo cheminėms medžiagoms.

Nuotraukoje parodytame pavyzdyje matyti, kaip Alive skalbimo priemonės susitvarkė su įsisenėjusiomis mėlynių dėmėmis ant vaikiškos suknelės!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×