Maisto Papildai ir jų vartojimas

Ką valgėte šiandiena? Nebuvo laiko gaminti skanaus ir vertingo maisto? Valgėte skubomis ir sausai? Dažniausiai valgome ne sveiką, o sotų maistą. Šiuolaikinis gyvenimo būdas neskatina žmogaus aktyvumo ir nepadeda jam siekti kokybiško ilgaamžiškumo. Kodėl?

Nepalankūs ekologiniai faktoriai. Atmosfera vis labiau teršiama nuodingomis išmetamosiomis dujomis, pramonės atliekomis ir t. t. Organizmą nuolat veikia elektromagnetinis spinduliavimas, skleidžiamas daugybės buities prietaisų, telefonų, kompiuterių ir pan.

  • Pagreitėjęs gyvenimo tempas. Mes taupome laiką miego ir kokybiško poilsio sąskaita. Šiuolaikinės visuomenės žmonės yra nuolatinio streso būklės (ne tik darbe, bet net ir transporto priemonėje…). Masinės informacijos priemonės taip pat dažniausiai skleidžia negatyvią informaciją.
  • Žalingi įpročiai. Ar žinote, kas viena cigaretė „sudegina“ 25–30 mg vitamino C?
  • Sumažėjęs fizinis aktyvumas. Mūsų gyvenimo būde yra per mažai judėjimo. Daugybė žmonių dirba sėdimą darbą į kurį važiuoja automobiliais, o po to vakare ant sofos žiūri televizorių. Šiais laikais mes pavargstame net per daug nejudėdami, pavargstame ne fiziškai, o “protiškai”.

Valgome makaronus, bandeles, pyragaičius, manydami, kad valgyti gausiai yra sveika ir naudinga. Tačiau tai yra didelė klaida, nes tokio maisto kokybė neatitinka organizmo maistinių medžiagų poreikių.

Į daugelį mūsų vartojamų produktų yra dedama įvairių konservantų, dažiklių, skonio stipriklių, kurie keičia maisto išvaizdą ir skonį, bet negerina jo kokybės.

Kasdieninis daržovių ir vaisių vartojimas mums vis tiek nepadeda surinkti viso reikalingo vitaminų ir mineralų kiekio, nes jie išauginti dirvožemyje, kuris yra ne tik skurdus mineralų, bet, kaip ir atmosfera, tampa vis labiau užterštas, derlius nuimamas nesunokęs, o transportavimo metu netenka ir paskutinių vitaminų.

  • Parduotuviniai „švieži“ vaisiai, daržovės ir žalumynai dažnai apdirbami chemikalais, kurie prailgina jų saugojimo laiką, tačiau žymiai sumažina vertingų medžiagų kiekį.
  • Mes dažnai vartojame valytus ir rafinuotus produktus. O juk daugelis žino, kad naudingos medžiagos kaupiasi kaip tik vaisių žievelėse, grūdų luobelėse ir gemaluose – visur, ką įprastai vadiname maisto atliekomis.
  • Daug vertingų medžiagų prarandama maisto produktus termiškai apdorojant.
  • Dėl hormonų, antibiotikų naudojimo mėsos ir paukštienos pramonėje, augimo stimuliatorių – augalininkystėje, mes gauname produktus, kurie ne tik skurdūs naudingų medžiagų, bet dar ir žalingi sveikatai.

Rezultatas – angliavandenių, riebalų, kalorijų perteklius ir ląstelienos, baltymų, beveik visų vitaminų ir daugelio mineralų trūkumas kasdieniniame maiste.

Mokslininkų tyrimai patvirtina, kad net labai išsivysčiusiose šalyse daugelis žmonių, kurie kelis kartus per dieną valgo daržovių ir vaisių, vis tiek kenčia nuo vitaminų ir mineralų trūkumo. JAV, Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos gyventojai kasdien su maisto produktas gauna tik 30 % viso organizmui reikalingų medžiagų kiekio.

Ką daryti, jei maisto produktai neaprūpina mūsų organizmo visais gyvybiškai reikalingais vitaminais ir mineralais?

Pasižiūrėkime kaip ši problema buvo sprendžiama Japonijoje. Tekančios saulės šalis yra puikus atidaus rūpinimosi piliečių sveikatos išsaugojimu pavyzdys. Šioje šalyje jau gyvena 50 000 žmonių, kurių amžius viršija 100 metų!

Japonijos medicina mums gali pasirodyti labai keista. Niekas nenustebs, jei gydytojas išrašys pasivaikščioti parke kasdien po 40 minučių. Japonai yra labai paklusnūs ir sąžiningai vykdys visas instrukcijas.
Kurgi slypi tokių aukštų japonų ilgaamžiškumo rodiklių paslaptis?
► Pirmiausia, tai stabili teisinga mityba ir fizinis krūvis.
► Antra, reguliarūs medicininiai patikrinimai.
► Ir trečioji tokių aukštų ilgaamžiškumo ir rekordiškų sveikatos rodiklių „paslaptis“ – valstybinė nacijos sveikatos atstatymo programa.

Sprendimas buvo rastas dar prieš 50 metų. Jo esmė – gyventojų raciono korekcija biologiškai aktyvių maisto papildų pagalba. Šiuo metu 90 % Japonijos gyventojų kasdien vartoja BAMP. Net priėmimo į darbą anketose visada yra klausimai apie žmogaus vartojamus maisto papildus. Atsakymai į juos suteikia darbdaviui informacijos apie tai, kaip atsakingai žmogus rūpinasi savo sveikata ir koks bus jo požiūris į darbą. Japonijos kompanijos vertina visada sveikus, trykštančius energija ir sumanumu darbuotojus.
Tokio požiūrio į BAMP vartojimą rezultatas yra tas, kad japonai visada atrodo jauni „ne pagal metus“ ir gyvena aktyviai būdami bet kokio amžiaus.

Šiuo metu mitybos korektorius ir pakaitalus vartoja:
Japonijoje – 90% gyventojų
JAV – 70% gyventojų
Europoje – 50% gyventojų

Mes gyvename tokiu režimu, kad esame nuolat užsiėmę ir mums nuolat trūksta laiko. Ar jūs pakankamai rūpinatės savimi? Suvalgote kasdiena po 5 skirtingų rūšių vaisių ir daržovių? Geriate vandenį ar pakuotas, saldintas sultis? Kuom pakeičiate jūsų organizmui būtinas maisto medžiagas, kurių nesuvalgote? Ar žinote, kad užsigeriant maistą kava ar arbata neįsisavinama daugybė maisto medžiagų?

Jums rūpi sveikas gyvenimo būdas? Norite sužinoti daugiau? Būtinai susisiekite!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×