Sriubos Daily Delicious – greita, skanu ir sveika!

Vienas  įdomiausiu Coral Club produktų iš SmartFood serijos – sriubos Daily Delicious – neįtikėtinai pomidoriška ir nuostabiai grybiška! Greita, skanu ir sveika!

Šiuo metu galite įsigyti dviejų rūšių:

Daily Delicious sriuba iš prinokusių pomidorų ir brokolių

– Natūralus prinokusių pomidorų ir brokolių skonis, praturtintas prieskoniais;

– Vitaminai, mineralai, likopenas, ląsteliena ir vertingi augaliniai baltymai;

– Ilgai trunkantis sotumo jausmas ir energija;

– Tirštos piure konsistencija plius mažas kaloringumas;

– Tinka vegetarams ir žmonėms netoleruojantiems laktozės.

Daily Delicious kreminė sriuba su baravykais

– Natūralus baravykų ir pievagrybių skonis ir aromatas;

– Grietinėlė, suteikianti švelnią kreminę tekstūrą;

– Subalansuota augalinių ir gyvūninių baltymų kombinacija – greitam alkio numalšinimui ir jėgų atgavimui;

– Mažas kaloringumas, tačiau aukšta maistinė vertė.

Sriubos Daily Delicious – tai visaverčiai karšti pietūs, kurie paruošiami per porą minučių praktiškai bet kokiomis sąlygomis. Sriubų pagrindą sudaro aukštos kokybės natūralūs džiovinti ingredientai, išsaugoję kiek įmanoma daugiau naudingų medžiagų. Ir jokių abejotinų sudėtinių dalių!

Greitai, skanu, patogu ir – svarbiausia – naudinga sveikatai!

Būna situacijų, kai pietums turite tik 15 minučių. Kol kolegos geria kavą su sausainiais, jūs galite pilnavertiškai papietauti ir tuo pačiu suspėti į susitikimą. Laiko prireiks tiek pat, tačiau jausitės daug energingiau!

Po intensyvios treniruotės sporto salėje reikia suvalgyti ką nors lengvo ir maistingo, tačiau jūs esate per daug pavargę, kad gamintumėte?

Pasiruoškite puodelį grybų sriubos – jame yra vertingų baltymų, reikalingų raumenims.

Sekate, ką valgote, ir norite kontroliuoti svorį?

Daily Delicious sriuba – malonus sotumas ir nedaug kalorijų!

Jauskitės 100 % puikiai! Ir dar – tai skanu! Kaip baltymų šaltinis, ši sriuba suteikia sotumo, ir šis jausmas išsilaiko ilgai. Jūs negreitai užsinorėsite valgyti vėl, o tai ypač vertinga, jeigu nėra pakankamai laiko darbe arba turite tikslą sulieknėti.

Ši sriuba puikiai malšina alkį ir ilgam laikui suteikia energijos.

Paruošimas: kad pasigamintumėte nuostabios Daily Delcious sriubos, jums tereiks 200 ml verdančio vandens, dviejų matavimo šaukštų (rasite pakuotės viduje) sauso mišinio ir 2 minučių laiko, kad viską išmaišytumėte ir šiek tiek palauktumėte — štai puikioji naudinga pomidorų sriuba ir paruošta! Skanaus!

SveikaTau.lt

SveikaTau.lt

Tapkite Klubo Nariais!           REGISTRACIJA

SveikaTau.lt

Latest posts by SveikaTau.lt (see all)

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×