Emu taukai ir jų savybės

Šį nuostabų produktą atrado bei nuo seno naudojo Australijos aborigenai! Būtent Australijos senbuviai ir atkreipė dėmesį į ypatingas šio produkto savybes.

Emu stručio taukai natūraliai ir labai efektyviai drėkina odą, skatina jos regeneraciją (sudėtyje yra oleino rūgšties).

Emu taukai nesukelia alerginių reakcijų, nekemša porų, neskatina inkštirų susidarymo. Vartojant šį produktą oda tampa sudrėkinta, skaistesnė, švelnesnė. Emu gerai įsigeria į odą, drėkina, turi antibakterinį poveikį, nesukelia spuogų ir bėrimo. Tai yra labai svarbu, ypač probleminės odos priežiūrai.

Emu taukai nedirgina egzemos kamuojamos odos. Mažina niežėjimą, įsigeria į giluminius odos sluoksnius, drėkina gilesnius odos sluoksnius, nealergizuoja.
Šis produktas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, Emu taukai padeda odai atsistatyti nuo žaizdelių, nudegimų, randų, sausumo, įtrūkimų. Galima vartoti raumenų ar sąnarių masažui. Ypač vertingas plaukų priežiūrai (stabdant plaukų slinkimą, esant išsausėjusiam skalpui).

Naudojami itin sausos, jautrios ir probleminės odos priežiūrai! Emu taukai tinka:

– strijų priežiūrai/prevencijai nėštumo metu (ir vėliau);

– odos dėmių, spuogų, randų bei raukšlių mažinimui (nes skatina odos regeneraciją);

– stiprinti plaukus, pleiskanotos galvos odos drėkinimui;

–  mažinant nemalonius pojūčius įkandus vabzdžiams ar nudegus saulėje.

Naudojimas: Nedidelį kiekį (ne daugiau vieno paspaudimo) įmasažuokite į odą, pilnai padenkite norimą plotą, masažuokite kol Emu taukai pilnai įsigeria į odą. Panaudojus per dideli kiekį gali likti riebumo pojūtis. Tokiu atveju kitą kartą bandykite naudoti mažesnį produkto kiekį.

Sudėtis: 100% išvalyti, natūralūs Emu taukai.

Taukų sudedamosios medžiagos: apie 70% riebiųjų rūgščių, esančių Emu taukų sudėtyje, yra nesočiosios, taigi itin efektyvios. Šiame produkte yra gausu linolio bei olieninės rūgšties. Jų dėka šios rūgšties stručio taukai gali greitai įsigerti į odą bei patekti į giluminius jos sluoksnius. Taip pat Emu taukuose randama palmetino, g-linolieno, stearino ir palmitoleino rūgščių.

Keičiantis temperatūrai produktas gali susisluoksniuoti, tapti kietesnės ar skystesnės konsistencijos, tačiau tai niekaip nekeičia jo savybių!

Tik išoriniam naudojimui! Jeigu turite odos problemų pasitarkite su gydytoju!

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×