Kaip Toksinai veikia organizmą? Ar įmanoma jų išvengti?

Žmogus – tai unikali gyva sistema.

Vidinė žmogaus terpė – tai kraujas, limfa, audinių skystis. Būtent ji yra transportas maisto medžiagų (baltymų, riebalų, angliavandenių) pristatymui į kiekvieną organizmo ląstelę ir  medžiagų apykaitos produktų, vadinamų endotoksinais šalinimui iš organizmo. Mūsų organizmą nuolat veikia ir išoriniai ekologiniai faktoriai. Per odą, gleivines, kvėpavimo takus, su maistu į mūsų organizmą patenka egzotoksinai.

Toksinai — tai tiesiog nuodai, kurie patenka iš išorės ir susidaro organizmo viduje.

Egzotoksinai — cheminės ir gamtinės medžiagos, kurios patenka į organizmą iš aplinkos su užterštu oru, nešvariu geriamu vandeniu, nekokybišku maistu, alkoholiu, cigaretėmis ir t.t. Dažniausiai su egzotoksinias susiduriame:

– apsinuodiję maistu (mikrobų toksinai, nitratai, nitritai, sunkieji metalai ir t.t.);

– įkvepiant nuodingomis dalelėmis prisotintą orą (pavyzdžiui, dideliuose pramoniniuose miestuose, kenksmingoje gamyboje, ekologiškai užterštuose regionuose, rūkant, įkvepiant buitinės chemijos toksinus);

– vartojant alkoholį, vaistinius preparatus.

Endotoksinai yra kenksmingos medžiagos, kurios susidaro organizme, gyvybinių procesų metu. Be to, endotoksinų ir šlakų susidarymas vyksta nuolat ir nepastebimai: kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, be pertraukų ir sustojimų. Visa tai sąlygoja, jog su laiku endotoksinai susikaupia organizme ir tuomet jis pradeda strigti ir darbuotis ne visa jėga. Dėl to, vystosi dauguma rimtų ligų: akmenligė, kvėpavimo sistemos ligos, širdies kraujagyslių ir autoimuniniai susirgimai, viršsvoris, alergijos. Ypatingai daug endotoksinų atsiranda sutrikus žarnyno veiklai,  esant disbakteriozei, sergant kepenų ir tulžies pūslės ligomis, sergant infekcinėmis ir virusinėmis ligomis, sutrikus inkstų veiklai, sergant parodontitu, parodontoze, gingivitu, esant alergijoms, streso metu ir t.t.

Būtina suprasti, 80% toksinų yra tirpūs vandenyje (t.y. tirpsta vandenyje), o 20% – tirpūs riebaluose (t.y. tirpsta, jei yra riebalų). Vandenyje tirpių toksinų šalinimu pirmiausiai užsiima inkstai. Riebaluose tirpūs šalinami per kepenis – pagrindinis organizmo detoksikacijos organas, kuris filtruoja kraują nuo šlakų ir toksinų.

Kodėl taip vyksta?

Pirmiausiai, riebaluose tirpūs toksinai dažniausiai susidaro esant kepenų darbo sutrikimams. Kepenų disfunkcijos reiškia, kad su laiku natūralus toksinų šalinimas  iš organizmo bus sutrikdytas. Sutrinka inkstų veikla ir vandenyje tirpūs toksinai taip pat užsilaiko organizme.

Antra, toksinų susidarymą organizme veikia įvairūs ekologiniai faktoriai.

Trečia, didelę įtaką toksinų kaupimuisi organizme turi nepakankamas vandens suvartojimas! labai gaila, bet mūsų visuomenėje nėra švaraus ir naudingo vandens gėrimo kultūros. O juk būtent suvartojant pakankamą vandens kiekį sukuriamos sąlygos ištirpinti ir pašalinti toksinus su šlapimu ir prakaitu. Mes turime padėti organizmui, sukurdami sąlygas visiškam ir savalaikiam toksinų šalinimui. Kitais žodžiais, darbuotis nuosavo organizmo endoekologijos labui.

Kas gi vyksta, jei šie organai nesusitvarko su toksinų šalinimu iš organizmo?

Tuomet sukaupti toksinai “migruoja” į kitas vietas:

 • odą, plaukus, nagus (rezultatas – vystosi odos ligos, pažeisti plaukai ir nagai);
 • ausis, gerklę, nosį, trachėjas, bronchus, plaučius (dėl to kyla nosiaryklės ligos, astmos, alergijos);
 • kaulai, raumenys, raiščiai (rezultatas – druskų kaupimas, artritai, artrozės) ir t.t.

Galime išskirti 7 organizmo užteršimo toksinais ir šlakais etapus:

 1. Išoriškai sveikas žmogus jaučia tik bendrą nuovargį. Tai prasidėjusios organizmo intoksikacijos simptomas (miego sutrikimas, nuotaikų kaita, galvos skausmas, nuovargis, dirglumas).
 2. Prisideda sąnarių sukimas ir raumenų skausmai visame kūne, kurie nepašalinami nuskausminančiomis priemonėmis.
 1. Kosulys, ašarojimas, lėtinės slogos, odos bėrimai (psoriazė, egzemos, dilgėlinė), niežulys.
 2. Atsiranda inkstų ar tulžies akmenligė, mioma, adenoma, cistos, papilomos, polipai, tromboflebitas.
 3. Atsiranda ligos susijusios su organų jungiamojo audinio pažeidimais. Pavyzdžiui, arterijų, venų ir limfinių takų ligos.
 4. Pažeidžiamos centrinė ir periferinė nervų sistemos. Šiuo atveju dažnai pasireiškia paralyžiai, išsėtinė sklerozė, Bechterevo liga, Parkinsono liga.
 5. Finalinė organizmo užterštumo stadija yra lydima negrįžtamomis ligomis, susijusiomis su audinių ir ląstelių pažeidimais.

Nuo toksinų mes negalime niekur pasislėpti, bet mes galime pasistengti, ka kuo mažiau jų patektų į mūsų organizmą – gyventi ekologiškai švarioje aplinkoje, teisingai maitintis ir gerti švarų vandenį.

Svarbiausia, būtina padėti organizmui atsikratyti apykaitos produktų (endotoksinų), taip pat egzotoksinų, kurie vėliau sukelia įvairius sveikatos sutrikimus.

Coral Detox – pagrindinis rinkinys, skirtas efektyviai organizmo detoksikacijai. Rinkinį sudaro 4 produktai:

Natūralaus organizmo detoksikacijos proceso aktyvavimo programa, sukurianti sąlygas atkurti aktyvų vidinių reguliuojančių mechanizmų darbą. Riebaluose tirpiems toksinam šalinti naudojami du biologiškai aktyvūs maisto praturtinimo produktai – turintys virškinimo fermentų Assimilatorius ir universalus produktas Coral Lecithin. Abu šiuos produktus galime vadinti optimaliais šiam tikslui: Assimilator – augalinės kilmės fermentų kompleksas sy vitaminais A ir D, padeda kokybiškai suvirškinti maisto produktus ir mažina toksinų susidarymą. Coral Lecithin apsaugo ląstelių apvalkalėlius (membranas) nuo pažeidimo toksinais, padeda efektyviai neutralizuoti ir pašalinti toksinus iš organizmo.

Assimilator sudėtyje augalinių fermentų kompleksas (amilazė, celiulazė, papainas, bromelainas, lipazė, laktazė), kurie:

 • padeda kokybiškai suskaidyti baltyminį, riebų , su angliavandeniais maistą, mažina toksinų susidarymą organizme
 • padeda geriau įsisavinti baltymus, skaidydamas juos iki aminorūgščių
 • padeda kokybiškai įsisavinti naudingas ir maistingas medžiagas
 • neleidžia vystytis meteorizmui ir sunkumui skrandyje

Coral Lecithin – gamtinių fosfolipidų (lecitino) šaltinis:

 • lecitinas – visų ląstelių apvalkalėlių (membranų) pagrindas, taip pat ir nervinių ląstelių apvalkalėlių
 • apsaugo ląstelių apvalkalėliius nuo toksinų pažeidimų
 • efektyviai padeda neutralizuoti ir pašalinti iš organizmo riebaluose tirpius toksinus
 • padeda atstatyti kepenų ląsteles po toksiško alkoholio, nikotino, vaistų, nekokybiško maisto poveikio

Coral Mine – mineralinė kompozicija iš gamtinio koralo geriamo vandens gerinimui:

 • užtikrina kokybišką ir naudingą gėrimo rėžimą
 • normalizuoja organizmo mineralų balansą
 • optimizuoja gyvybiškai svarbių sistemų ir organų darbą
 • padeda išvesti vandenyje tirpius toksinus Н-500 – energijos šaltinis, gyvybės “kuras” kiekvienai dienai:
 • didina fizinį ir protinį darbingumą
 • greitina atsistatymo po krūvių procesą
 • apsaugo nuo ankstyvo senėjimo
 • padeda neutralizuoti susidarančius organizme toksinus

Vandenyje tirpių toksinų šalinimo procese dalyvauja vandens kondicionavimo mineralinė kompozicija Coral Mine ir antioksidantas H-500. Įrodytą, kad vanduo, praturtintas šiais produktais, padeda šalinti 90% vandenyje tirpių toksinus, mažina kaulinio audinio irimo procesą.

Būtinas priedas prie šių keturių Coral Detox programos produktų yra pakankamas ląstelienos kartu su gerosiomis bakterijomis vartojimas.

Norint sukurt palankias sąlygas sveikai mikroflorai augti, kuri vaidina pagrindinį vaidmenį šalinant toksinus, rekomenduojama 1 valandą prieš miegą eubiotinę vakarienę: tai bet kurie rauginti pieno produktai (kefyras, jogurtas, rūgpienis, riaženka) + Coral Club produktai turintys ląstelienos (Spirulina, Vegan Shake, Coral Liucerna, Coral Chlorella, Coral Burdock Root), bet kuris produktas pagal pasirinkimą.

Mes ne tik paruošėme produktų kompleksą papildantį jūsų organizmą viskuo ko reikia naturalaus valymo proceso normalizacijai ir aktyvavimui!

Coral Detox – tai kompleksinis požiūris, užtikrinantis natūralų toksinų šalinimą iš organizmo, ląstelių sveikatą, jaunystę ir aktyvumą ilgiems metams!

Klubo nariai produktus gali įsigyti oficialiuose pardavimo biuruose su 20% nuolaida. Tokiu būdu neturėsite papildomų siuntimo išlaidų! Jeigu turite klausimų būtinai kreipkitės į klausk@sveikatau.lt

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

 1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
 2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku“, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

Taip, aš sutinku

×